Fotografia ślubna
Fotografia ślubna
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !
Fotografia ślubna
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIE:

Fotografia ślubna

Posiadamy uprawnienia do filmowania fotografowania w Kościołach
oraz obiektach Sakralnych
Fotografia ślubna
Referencje

Wideofilmowanie Kielce „ Ślub i Wesele to jedne z najważniejszych a zarazem niepowtarzalnych wydarzeń w życiu każdego człowieka.” - tak brzmi pierwsze zdanie na waszej stronie…, które utkwiło nam w pamięci… i sprawdziło się dzięki Wam. Dzięki Waszej wspólnej pracy otrzymaliśmy kilka deko wspomnień w postaci niesamowitego filmu i niepowtarzalnych zdjęć! Jesteśmy nimi zachwyceni! Zachwyceni są także nasi bliscy… Współpraca z Wami była bardzo fajna i przyjemna, będziemy ją mile wspominać. Wszystkim, którzy szukają czegoś niezwykłego polecamy Weronikę i Irka!

Polecamy, dziękujemy i pozdrawiamy!
Ewelina i Mateusz

Wideofilmowanie Kielce "Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Takim niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem jest ślub. Fotografia Pani Weroniki Janowskiej okazało się najlepszym wyborem dla uwiecznienia tego wydarzenia. Ktoś kiedyś powiedział: „By zrozumieć ludzi trzeba starać się usłyszeć to, czego nigdy nie mówią" Osoba Pani Weroniki odczytuje nie tylko z oczu, barwy głosu czy mimiki twarzy... Potrafi czytać z głębi serca... Ukazała naszą miłość taką, jaka dokładnie jest - naturalną, niepowtarzalną, pełną codzienności i wiary w nadchodzące jutro... Zrobiła to bez ani jednego słowa z naszej strony... Zdjęcia odzwierciedlają to, co w Nas jest najgłębiej skryte a zarazem najpiękniejsze - PO PROSTU MIłOŚĆ I ODMIENNOŚĆ JEDNOCZEŚNIE!! CZARODZIEJ - tylko te słowa jestem w stanie wygenerować na temat osoby Weroniki Janowskiej!!! Należy dodać, iż pełen profesjonalizm i pasja Pani Weroniki sprawia ,że oglądając Nasze ślubne zdjęcia w przepięknych albumach wiemy że wracając do nich teraz czy za kilkanaście lat nigdy Nam sie nie znudzą. Wspaniały fotograf, który potrafił pokazać najlepsze drzemiące w Nas pokłady radości w tak ważnym dniu to skarb. Serdecznie i z całym przekonaniem polecam fotografię w wykonaniu Weroniki Janowskiej. "

Z całego serca DZIĘKUJEMY
Ewelina i Łukasza

Wideofilmowanie Klimontów "Otrzymaliśmy super zdjecia i wspaniały film z naszego wesela. Jesteśmy zachwyceni rezultatem pracy Weroniki i Irka. Super się z Nimi współpracowało, na totalnym luzie i z uśmiechem, co widać na każdym zdjęciu i ujęciu. Cała rodzina i wszyscy znajomi podzielają nasze zdanie. Polecamy ich usługi każdemu..."

Agnieszka i Grzegorz

Wideofilmowanie Klimontów Dzień ślubu to nie tylko jedna z najważniejszych i najpiękniejszych chwil, ale również niezwykle zajmujący i wypełniony emocjami moment, w którym zmienia się całe życie. Tyle jest z nim związanych emocji i uczuć, a czas tak szybko płynie, że naprawdę trudno uchwycić jego ulotne piękno. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wyczuciu i niepodważalnemu talentowi, udało się tego dokonać Państwu Weronice i Ireneuszowi Janowskim. Sesja zdjęciowa przeprowadzona w naprawdę przyjemnej atmosferze tuż przed ślubem pomogła nam się rozluźnić, dzięki czemu mogliśmy czerpać przyjemność z całej uroczystości, bez zbędnego spięcia czy zmartwień. Tak naprawdę nie wiemy, gdzie przez ślub i wesele znajdowali się Państwo Janowscy. Wykonali swoją pracę profesjonalnie, dyskretnie i z zaangażowaniem, tak że nawet nie odczuliśmy ich obecności, a w zamian dostaliśmy wspaniały film weselny i przepiękne zdjęcia ślubne, które są dowodem na to, że nic ważnego nie uszło ich uwadze. Każdemu, kto stoi przed wyborem fotografa i kamerzysty, którzy mieliby uwiecznić jeden z najpiękniejszych dni w życiu serdecznie polecamy z całego serca Weronikę i Irka.

Magdalena i Bartosz
Dziękujemy za wszystko!!

Wideofilmowanie Klimontów "Serdecznie polecamy usługi Państwa Janowskich. Zarówno filmowanie jak i fotografowanie spełniły w zupełności nasze oczekiwania. Ciekawe pomysły i profesjonalizm to Ich atuty. Dziękujemy i tym samym polecamy, by każda tak ważna uroczystość jaką jest ślub, była rejestrowana przez Weronikę i Ireneusza Janowskich."

Monika i Paweł

Wideofilmowanie Kielce, Fotografia Ślubna Kielce, Fotograf Kielce, Wideofilmowanie Świętokrzyskie, Wideofilmowanie Opatów, Kamerzysta Opatów, Wideofilmowanie Ostrowiec, Fotografia Ślubna Ostrowiec, Kamerzysta Kielce, Wideofilmowanie Sandomierz, Fotografia Ślubna Sandomierz, Kamerzysta Sandomierz, Fotograf Sandomierz, Wideofilmowanie Staszów, Wideofilmowanie Połaniec, Wideofilmowanie Tarnobrzeg, Wideofilmowanie Busko Zdrój, Fotografia Ślubna Sandomierz, Wideofilmowanie Chmielnik, kamerzysta Staszów, Kamerzysta Busko Zdrój, Wideofilmowanie Solec Zdrój, Wideofilmowanie Klimontów, Fotografia Ślubna Tarnobrzeg, Fotograf Staszów

Copyright 2009 by www.wideokom.eu Wszystkie prawa zastrzeżone!.